Často kladené otázky

Odkud FIRMO získává všechny informace?
FIRMO získává a dále zpracovává informace z desítek veřejných i neveřejných zdrojů.
Jak často jsou data aktualizována?
Data aktualizujeme dle dostupnosti. ARES, RŽP a Obchodní rejstřík je aktualizován denně. Insolvenční rejstřík aktualizujeme dokonce každou hodinu.
V čem se liší FIRMO od konkurence?
Na trhu je několik podobných služeb, ale pouze FIRMO Vám nabízí komplexní informace o osobách, firmách a živnostnících přehledně a jediným kliknutím. Máte k dispozici všechna potřebná data, která Vám pomohou při vašem obchodním rozhodování nebo ohlídají Vaše obchodní partnery. FIRMO jako jediná služba nabízí „HLEDÁNÍ VAZEB“, kdy po zadání 2 názvů, jmen, nebo IČ vyhodnotíme všechny možné vazby mezi těmito subjekty.
Proč mám za Vaše služby platit?
FIRMO nabízí základní informace zcela ZDARMA. V placené sekci máte k dispozici mimo jiné přehledné finanční ukazatele, informace o dotacích a veřejných zakázkách, grafy vazeb a mnoho dalšího. Dále máte možnost Vámi nalezenou osobu nebo společnost sledovat.
Jak využiji sledování?
Máte společníka ve firmě a chcete vědět, jestli nezískal podíl nebo jinou funkci v jiné společnosti? Máte několik desítek obchodních partnerů, zajímá Vás konkurence a nemáte čas neustále sledovat, jestli nehrozí nějaký problém? Zadejte si všechny osoby a firmy co Vás zajímají do sledování a pokud u nich nastane jakákoliv změna, budete o tom okamžitě informováni.
Má FIRMO mobilní aplikaci či API?
FIRMO je plně použitelné na mobilních prohlížečích, ale víme, že aplikace jsou stále více nedílnou součástí našeho života, takže na Mobilní aplikaci usilovně pracujeme. API rozhraní pro přístup k datům FIRMO poskytuje a stačí se na nás obrátit pro více informací.
Máte data jen o Českých firmách?
Máme informace o všech zahraničních subjektech, které jsou napojeny na české společnosti. Aktivně pracujeme na napojení na další zahraniční registry.
Ví firma či osoba, že ji někdo sleduje?
Informace o tom, kterou osobu nebo společnost prohlížíte nebo máte ve sledování, neposkytujeme třetím stranám.
Našel jsem chybu o mé společnosti, co mám dělat?
FIRMO získává data především od veřejné správy a tam se tu a tam chybka najde. Pokud jste na něco narazili, tak pro nápravu musíte kontaktovat registr, odkud zdrojová data získáváme. Zároveň nám dejte vědět, o jakou nepřesnost se jedná a my vám pomůžeme najít řešení, jak zjednat nápravu.
posunout dolů