Základní údaje

Historické adresy

21.2.2000 - 26.3.2008 Karviná-Hranice, Čsl. armády 2954/2, PSČ 73312
19.7.1990 - 21.2.2000 Karviná
25.6.1990 - 19.7.1990 Darkov

00024040

DIČ

Není plátce DPH

1.1.1993 - 31.3.2008

CZ00024040

Datum vzniku

25. června 1990

Datum zániku v obchodním rejstříku

26. března 2008

Datum zániku v registru živnostenského podnikání

26. března 2008

Historické názvy

25.6.1990 - 26.3.2008

Státní léčebné lázně Darkov, státní podnik.

Soud

Krajský soud v Ostravě, odd. vložka: AXIV 275

Právní forma

301 Státní podnik

Rating společnosti

Zjišťuji aktuální rating
Zjišťuji aktuální informace

Mapa


Historické ostatní skutečnosti

  • 26. března 2008 - 26. března 2008 : Vymazává se ke dni nabytí právní moci rozhodnutí Státní léčebné lázně Darkov, státní podnik. se sídlem Karviná-Hranice, Čsl. armády 2954/2, PSČ 733 12, identifikační číslo 000 24 0... 40 z obchodního rejstříku.Právní důvod výmazu:Rozhodnutím ministra zdravotnictví České republiky ze dne 29.2.2008 byl státní podnik zrušen bez likvidace ke dni 1.3.2008. zobrazit více skrýt více
  • 25. června 1990 - 26. března 2008 : Den vzniku: 1. červenec 1990
  • 25. června 1990 - 26. března 2008 : Z ř í z e n í:Státní podnik byl založen zakládací listinou ministerstvazdravotnictví a sociálních věcí České republiky ze dne 8. června1990, č.j. OP-050.5-28.5.1990.
  • 27. října 2004 - 27. října 2004 : U vymazávané osoby Mgr. Jiřího Knotta, r.č. 440201/041 sezapisuje Den zániku funkce: 31. srpna 2003U vymazávané osoby Ing. Jaroslava Kellera, r.č. 670517/2353 sezapisuje ... Den zániku funkce: 31. srpna 2003U vymazávané osoby Ing. Petra Jirouta , r.č. 620830/1044 sezapisuje Den zániku funkce: 31. srpna 2003 zobrazit více skrýt více
  • 21. února 2000 - 27. října 2004 : člen:Mgr. Jiří Knott, r.č. 440201/041bytem Praha 6, Farní 17/727- zástupce zakladatelečlen:Ing. Jaroslav Keller, r.č. 670517/2353bytem Český Těšín, Ostravská 50/1570- zástupce zakl... adatelečlen:Ing. Petr Jirout, r.č 620830/1044bytem Karviná-Mizerov, kpt. Jaroše 2175- zástupce zaměstnanců zobrazit více skrýt více
  • 28. června 1999 - 21. února 2000 : Dozorčí rada:člen:Libor Topolčan, r.č. 680925/1647bytem Kpt. Jaroše 2164, Karviná-Mizerovzástupce zaměstnancůčlen:Ing. Tomáš Jung, r.č. 521002/227bytem Valentova 1733, Praha 4člen:... Ing. Jiří Čihař, r.č. 561016/0699bytem Modrá 198, Praha 5 zobrazit více skrýt více
posunout dolů