Víme o firmách vše

Kompletní obchodní informace na jednom místě

Obchodní informace o společnostech, živnostnících a osobách na jednom místě. Základní údaje, ekonomické ukazatele, provázanost firem a osob, záznamy z rejstříků a další.

Neztrácíte čas dohledáváním různorodých informací na internetu.

Rating podnikatelských subjektů a osob

Zprůměrované hodnocení důvěryhodnosti firem a osob. Záznamy z insolvenčního rejstříku, zisky a ztrátovost, údaje z různých registrů, plátcovství DPH a další.

Dokážete spolehlivě prověřit firmu, osobu nebo podnikatelský subjekt.

Sledování změn u vámi zvolených subjektů

Informace o veškerých změnách u vámi sledovaných subjektů, firem a osob. Automatický strážce hlídá změny za vás a okamžitě po jejich zaznamenání vám pošle upozornění e-mailem.

Jste nepřetržitě v obraze a neztrácíte přehled o aktuálnosti údajů.

K dnešnímu dni aktualizujeme data u 3 448 666 subjektů.Evidujeme 224 682 záznamův insolvenčním rejstříku a zaznamenali jsme 59 898 změnza posledních 7 dní. FIRMO, to jevíce než 10 000 spokojených uživatelů.

Jaké zdroje zpracováváme

Dotace z EU

Insolvenční rejstřík

Rejstřík živnostenského podnikání

Veřejné zakázky

Obchodní rejstřík

Veřejný rejstřík dlužníků

Sbírka listin

Patenty a obchodní známky

Spolehlivost plátce DPH

Volná pracovní místa

A mnohé další zdroje...

SunSunSunSunSunSunSunSunSunSun

Nástroj pro každého

Ať už jste expertem v oboru, majitel firmy, nebo podnikatel.

Slovy našich spokojených zákazníků

...

FIRMO je naším externím pomocníkem, díky kterému máme informace a přehled o našich zákaznících mnohem rychleji. Tato data nám dávají přehled o dění ve firmě, kterou tak můžeme rovnou oslovit s nabídkou na míru. FIRMO je ideální nástroj pro segmentaci zákazníků podle konkrétních parametrů a jejich trendů.

...

FIRMO je skvělá věc. Velmi rychle najdete jakoukoliv firmu a dokonce i živnostníka. Všechny podstatné informace o nich, máte hned na první straně. Nejvíce nám pomáhá ve vyhledávání struktury společností a návaznosti na propojené subjekty. Výborný nástroj pro všecky, kteří chtějí ušetřit čas. Jde totiž o propojení různých rejstříků a mnoho dalšího.

...

FIRMO jsou aktuální, provázané a komplexní údaje o firmách v ČR, vynikající web a aplikace. Využíváme především k dohledávání a validaci údajů v rejstříku smluv, nebo pro vyhledání vazeb politiků na firmy obchodující se státem a místní správou. Můžeme vřele doporučit. Kvalita, aktuálnost údajů i cena jsou vynikající.

FIRMO šetří čas a minimalizuje rizika

Koho můžete najít v databázi