Často kladené dotazy

 

FIRMO získává a dále zpracovává informace z desítek veřejných i neveřejných zdrojů.

Data aktualizujeme dle dostupnosti. ARES, RŽP a Obchodní rejstřík je aktualizován denně. Insolvenční rejstřík aktualizujeme dokonce každou hodinu.

Na trhu je několik podobných služeb, ale pouze FIRMO vám nabízí komplexní informace o osobách, firmách a živnostnících přehledně a jediným kliknutím. Máte k dispozici všechna potřebná data, která vám pomohou při vašem obchodním rozhodování nebo ohlídají vaše obchodní partnery. FIRMO jako jediná služba nabízí „HLEDÁNÍ VAZEB“, kdy po zadání dvou názvů, jmen, nebo IČ vyhodnotíme všechny možné vazby mezi těmito subjekty.

FIRMO nabízí základní informace zcela ZDARMA. V placené sekci máte k dispozici mimo jiné přehledné finanční ukazatele, informace o dotacích a veřejných zakázkách, grafy vazeb a mnoho dalšího. Dále máte možnost vámi nalezenou osobu nebo společnost sledovat.

Máte společníka ve firmě a chcete vědět, jestli nezískal podíl nebo jinou funkci v jiné společnosti? Máte několik desítek obchodních partnerů, zajímá vás konkurence a nemáte čas neustále sledovat, jestli nehrozí nějaký problém? Zadejte si všechny osoby a firmy, co vás zajímají, do sledování a pokud u nich nastane jakákoliv změna, budete o tom okamžitě informováni.

FIRMO je plně použitelné na mobilních prohlížečích, ale víme, že aplikace jsou stále více nedílnou součástí našeho života, takže na mobilní aplikaci usilovně pracujeme. API rozhraní pro přístup k datům FIRMO poskytuje a stačí se na nás obrátit pro více informací.

Máme informace o všech zahraničních subjektech, které jsou napojeny na české společnosti. Aktivně pracujeme na napojení na další zahraniční registry.

Informace o tom, kterou osobu nebo společnost prohlížíte nebo máte ve sledování, neposkytujeme třetím stranám.

FIRMO získává data především od veřejné správy a tam se občas chyba najde. Pokud jste na něco narazili, tak pro nápravu musíte kontaktovat registr, odkud zdrojová data získáváme. Zároveň nám dejte vědět, o jakou nepřesnost se jedná a my vám pomůžeme najít řešení, jak zjednat nápravu.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku?

210 326 710