Pro koho je FIRMO

Ať už jste expertem v oboru, majitel firmy, nebo podnikatel.

Obchod

Volba správných obchodních partnerů, dodavatelů a distributorů je základem pro úspěch v obchodním odvětví. FIRMO je nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí mít jasný a kompletní přehled o subjektech, se kterými spolupracují nebo zvažují spolupráci. Základní i podrobnější údaje o společnostech, výpis z veřejného rejstříku dlužníků, spolehlivost plátcovství DPH, veřejné zakázky a další užitečná data na jednom jediném místě. Zapněte si funkci sledování změn a dostávejte upozornění na jakékoliv změny přímo do e-mailové schránky.

nahoru

Marketing

Monitoring konkurence je součást marketingové praxe. Buďte první, kdo ví, která firma expanduje a nabírá nové zaměstnance. Přehled ve veřejných zakázkách, veškerá data o společnostech, se kterými pracujete nebo chystáte spolupráci na jednom místě. Zapněte si funkci sledování změn a dostávejte upozornění na jakékoliv změny přímo do e-mailové schránky. Využívejte dostupných dat k efektivnímu plánování marketingové strategie.

nahoru

Účetní

Spolehlivý účetní má neustálý přehled nejen o číselných hodnotách, ale i o zázemí a důvěryhodnosti firem, které zastupuje, včetně jejich vlastních klientů. Jednoduché a přehledné filtrování dat bez zdlouhavého procházení několika desítek serverů. Veškeré informace o podnikatelských subjektech od A až do Z, včetně insolvenčního rejstříku, veřejného rejstříku dlužníků, spolehlivosti plátcovství DPH a další. Nemusíte dohledávat pravidelné aktualizace, o změnách jste automaticky informováni e-mailem, prostřednictvím funkce sledování.

nahoru

Investor & Analytik

Výnosným investicím předchází důkladné prověření informací a analýza dostupných dat. FIRMO zkrátí vaše procesy vyhledávání a srovnávání, díky možnosti najít vše přehledně, na jednom místě. Všechna data jsou pravidelně aktualizována a funkce sledování umožňuje zasílání informací o jakýchkoli změnách rovnou do e-mailové schránky.

nahoru

Majitel & Podnikatel

Rychlé vyhledání IČ, plátcovství DPH nebo dalších údajů o firmě se hodí nejen při vystavování faktur. Zjistěte kredibilitu vašich obchodních partnerů, dodavatelů zboží nebo služeb. Základní i podrobnější údaje o společnostech, výpis z veřejného rejstříku dlužníků, spolehlivost plátcovství DPH, veřejné zakázky a další užitečná data na jednom jediném místě. S funkcí sledování navíc obdržíte informace o všech změnách na vaši e-mailovou adresu.

nahoru

Finance & Risk

Pokud se pohybujete v oblasti financí a chcete mít přehled nejen o rizikovosti jednotlivých podnikatelských subjektů, FIRMO je tím nejvhodnějším nástrojem. Analyzujte ekonomické údaje, s využitím všech dat, které zpracováváme. Využijte data k přehledu o firmách, které rostou nebo nabírají zaměstnance. Nastavte si funkci sledování změn a buďte první, kdo je informován o jakýchkoli změnách prostřednictvím e-mailu.

nahoru

FIRMO šetří čas a minimalizuje rizika